FIRST RACE Winner Love Dub 9-5
JOCKEY Dane Dawkins
TRAINER Gary Subratie
DISTANCE 5 1/2 furlongs 1,100 metres
MARGINS 5 3/4 by a nose
SPLITS 23.3 x 48.1 TIME 1:09.0
========================================================================================
SECOND RACE Winner Buckaluck 2-5
JOCKEY Oneil Scott
TRAINER Steven Todd
DISTANCE 5 1/2 furlongs 1,100 metres
MARGINS 2 1/2 by 12 1/4
SPLITS 25.0 x 49.3 FINAL TIME 1:11.0
========================================================================================
THIRD RACE Winner Monsieur Blue 1-1
JOCKEY Andre Powell
TRAINER Gresford Smith
DISTANCE One mile 1,600 metres
MARGINS 7 3/4 by 5
SPLITS 24.1 x 47.3 x 1:13.3 FINAL TIME 1:43.2
========================================================================================
FOURTH RACE Winner Dodge This Link 6-5
JOCKEY Dane Dawkins
TRAINER Ian Parsard
DISTANCE 6 1/2 furlongs 1,300 metres
MARGINS 8 by 3 1/4
SPLITS 24.1 x 48.2 x 1:15.2 FINAL TIME 1:23.3
========================================================================================
FIFTH RACE Winner Curlin's Affair 4-5
JOCKEY Reyan Lewis
TRAINER Anthony Nunes
DISTANCE 5 furlongs round 1,000 metres
MARGINS 1 1/4 by 4 1/4
SPLITS 23.4 x 47.3 FINAL TIME 1:01.1
========================================================================================
SIXTH RACE Winner Conundrum 8-5
JOCKEY Anthony Thomas
TRAINER Ralph Roberts
DISTANCE 5 furlongs straight 1,000 metres
MARGINS 4 1/2 by 3
SPLITS 24.0 x 48.4 FINAL TIME 1:04.2
========================================================================================
SEVENTH RACE Winner Rum Puncher 9-2
JOCKEY Jordan Barrett
TRAINER Richard Azan
DISTANCE 5 furlongs round 1,000 metres
MARGINS A short head by 6
SPLITS 23.3 x 48.1 FINAL TIME 1:02.2
========================================================================================
EIGHTH RACE Winner Bugatti 14-1
JOCKEY Tevin Foster
TRAINER Anthony Nunes
DISTANCE 5 furlongs round 1,000 metres
MARGINS 1 1/4 by 3 3/4
SPLITS 24.1 x 47.4 FINAL TIME 1:01.4
========================================================================================
NINTH RACE Winner She's So Fabulous 10-1
JOCKEY Omar Walker
TRAINER Dennis Thwaites
DISTANCE 6 furlongs 1,200 metres
MARGINS 3/4 by 5
SPLITS 23.3 x 47.4 FINAL TIME 1:15.2
========================================================================================
TENTH RACE Winner Gracefully Made 4-5
JOCKEY Anthony Thomas
TRAINER Alford Brown
DISTANCE 5 1/2 furlongs 1,100 metres
MARGINS 5 1/2 by 1 1/4
SPLITS 24.3 x 49.1 FINAL TIME 1:09.3
========================================================================================
ELEVENTH RACE Winner Great Britt
JOCKEY Shane Ellis
TRAINER Carl Anderson
DISTANCE 7 furlongs 1,400 metres
MARGINS 4 1/4 by 3 1/4
SPLITS 24.4 x 49.0 x 1:15.2 FINAL TIME 1:30.0